Çin Toptan Elastik Bant, Örme Elastik, Dokuma Elastik, Elastik Şerit Tedarikçisi, Jakarlı Elastik, Elastik Kemer Toptan Satış, Elastik Dokuma, Elastikten Katlama Toptan Satış

Satış & Destek
Teklif isteği - Email
Select Language
English
Arabic
Turkish
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

FoShan Cheung King Elastic Webbing Co.,LTD

Ben sohbet şimdi

FoShan Cheung King Elastic Webbing Co.,LTD

1
FoShan Cheung King Elastic Webbing Co.,LTD
Elastik Bant Stocklot

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : c&k
No. Çalışanları : >less than 50
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : < 10%

Teklif Elastik Bant Stocklot, Dokuma Elastik Bant, Jakarlı Elastik Bant, Örme Elastik Şerit, İç Elastik Kemer, Elastik Dokuma, İç Giyim Aksesuarları, Sutyen Elastik Omuz AskısıÇin'de Toptan Satış ve İmalat

Hizmetimize gösterdiğiniz ilgi ve web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. ASYA, AVRUPA, ORTA DOĞU VE DÜNYA ÇAPINDAKİ müşterilerimizin isteklerini dikkatle dinliyor ve isteklerine anında yanıt veriyoruz.Teklifimizde, çalışanlarımızın hizmetimizden memnun kalmanız için gösterdiği çabayı takdir edeceğinize inanıyoruz.Felsefemiz, sipariş hacminiz ne olursa olsun eşit, saygı dolu yaklaşımdır.

 

Cheung King, bitmiş ürünlerin imalatı ve ihracatında bir meslektir. Biz Sutyen Omuz Bandı, Elastik Dokuma, Dokuma Elastik, Jakarlı Elastik Bant, Örme Elastik Bant, Profesyonel İhracatçı ve Toptan Naylon Elastik Fazla Stok, Naylon Omuz Askısı Stocklot, Elastik Kemer işiyle uğraşıyoruz. Envanter, Dokuma Elastik Bant vb.

Cheung king'in Kaliteli ürünlerine, Rekabetçi fiyatına ve Olağanüstü hizmetine güvenir.Cheung king'i seçerek işinizin daha kolay, daha verimli ve daha karlı hale geldiğini göreceksiniz.Karşılıklı fayda ve kazan-kazan durumuna dayalı denizaşırı müşterilerle işbirliği kurmayı içtenlikle umuyoruz. Profesyonel kaynak personelimiz sizin için en iyi fabrikayı en iyi fiyata hızla bulacaktır!

 

Bizim üstünlüğümüz:
1) Tasarım, kalite ve çalışmalarımızda elimizden gelenin en iyisini yaparak müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyoruz.
2) Her bir ambalajı incelemek için açmak için bile ziyaret müşterisini sıkı denetim kabul edebiliriz. Ayrıca, Üçüncü taraf denetimini de kabul ediyoruz.
Neden Toptan Elastik Şerit Stoğu,Elastik Bant Fazla Stoku,Dokuma Elastik Envanteri,Elastik Dokuma Parti:
Cheung King, imalat ve ihracatçı bitmiş ürünler alanında bir meslektir. Biz Sutyen Omuz askısı, Elastik Dokuma, Dokuma Elastik, Jakarlı Elastik, Örme Elastik, Elastik Üzerinde Katlama, Sütyen Teli Caisng. Profesyonel İhracatçı ve Toptan Elastik Lastik Bant, Elastik Bant Fazla Stoku, Elastik Kemer Envanteri, İç Elastik Lot, Naylon Elastik Dipçikler, Naylon Balenli Muhafaza kapanışı vb.
İletişim bilgileri
FoShan Cheung King Elastic Webbing Co.,LTD

İlgili kişi: Mr. Daniel Bian

Tel: +86--17666180696

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)